0
Košík je prázdný
0

  BRYTON - RIDER 750 SE

  BRYTON - RIDER 750 SE

  Novinka

  Výrobce
  Bryton
  Kód
  BRYRI750SE
  Part No.
  4718251593221
  Dostupnost

  Ověřit

  Centrální sklad

  Ověřit

  Jihlava

  Ověřit

  Brno Campus

  Ověřit

  Plzeň

  Ověřit

  Beroun

  Ověřit

  Jičín

  Ověřit

  Staré Město

  Ověřit

  Liberec

  Ověřit

  Trutnov

  Ověřit

  Brno Řečkovice

  Ověřit

  Znojmo

  Ověřit

  Slavkov u Brna

  Na dotaz

  Chomutov

  Ověřit

  Břeclav

  Ověřit

  České Budějovice

  DPH
  21%
  Vaše cena MOC bez DPH
  4 950 Kč
  Vaše cena MOC s DPH
  5 990 Kč
  Záruka spotřebitel
  24 Měsíce
  Záruka ostatní
  24 Měsíce
  Objednat
  Hodnocení produktu
  Hodnoceno 0x

   Podrobnosti o produktu

   Odvažte se s modelem Rider 750 SE!

   Probuďte v sobě dobrodruha s Rider 750 SE. Model Rider 750 SE, navržený pro neohrožené cyklisty, je vybaven pokročilými navigačními, směrovacími a tréninkovými funkcemi, jako je Climb Challenge a zabudování inteligentního trenažéru, které posunou vaše zážitky z jízdy až na hranice možností! Ať už mapujete nové trasy pomocí funkce Explore a navigace, vydáváte se na nové dobrodružství do neznáma nebo při sledování trasy přehlédnete odbočku, je Rider 750 SE dokonalým společníkem při vašich cestách v přírodě. Když trénujete na trenažéru v hale, je 750 SE tím nejlepším tréninkovým partnerem, který pro vás ovládá inteligentní trenažér, abyste dosáhli tréninkového cíle.

    

   Obsah balení: Rider 750 SE, návod, USB - C,  BIKE MOUNT - držák pro Rider, bezpečností poutko

    

   Přesměrování v zařízení

   Nikdy neztratíte cestu, ať už se pohybujete kdekoli! Rider 750 SE je vybaven plně funkčním přesměrováním trasy v zařízení pro vaše naplánované trasy. Funkce přesměrování spolu s předinstalovanými mapami vám pomůže zůstat v bezpečí a vrátit se zpět na trať, když špatně odbočíte bez připojení k internetu.

    

   Výkonná baterie na 40 hodin

   Zařízení Rider 750 SE, jehož jádrem je pozoruhodná baterie s výdrží 40 hodin, je super nabitá dostatečným množstvím šťávy na překonání všech překážek, které vám zkříží cestu, a dodá vám tak jistotu, že se můžete s baterií v záloze pustit do jakéhokoli dobrodružství!

    

   Přizpůsobitelná upozornění

   Soustřeďte se na trénink a nechte upozornění na Rider 750 SE, aby se postaral o zbytek! Můžete si nakonfigurovat několik upozornění na základě různých podmínek, jako je čas tréninku, délka trvání, vzdálenost nebo spálené kalorie. Tato upozornění se na Rider 750 SE objeví a připomenou vám, že se máte pít/jíst/odpočívat/atd., přesně tehdy, když to potřebujete!

    

   Vylepšená nabídka rychlých stavů

   Vylepšená nabídka rychlého stavu, kterou lze zobrazit z libovolné stránky měřiče, vám poskytne přehled o vaší jízdě na první pohled, včetně stavu snímače a připojení a nejnovějších oznámení, a to vše pouhým klepnutím na obrazovku! Se spárovaným světlem ANT+ si navíc můžete menu snadno přizpůsobit tak, aby zobrazovalo stav a pohodlné možnosti ovládání, čímž máte dokonalé nastavení přímo na dosah ruky!

    

   Online hlasové vyhledávání

   Po připojení k internetu můžete hlasem vyhledávat místa v zařízení Rider 750 SE, takže nemusíte používat klávesnici na obrazovce. Funkce hlasového vyhledávání je k dispozici ve více než 100 jazycích a nabízí rychlejší, intuitivnější a pohodlnější způsob vyhledávání adres nebo bodů zájmu.

    

   Snímač okolního světla přizpůsobený jakýmkoli podmínkám

   Pomocí vestavěného snímače okolního světla dokáže zařízení Bryton Rider 750 SE automaticky přizpůsobit své podsvícení na základě světelných podmínek v okolí. Při jízdě v interiéru, průjezdu tunelem nebo jízdě pod stromy apod. se podsvícení automaticky zesvětlí, aby se kompenzovalo, a zajistí tak optimální nastavení obrazovky kdekoli a kdykoli při jízdě!

    

   Sledování trasy s informacemi o bodech zájmu/špičkách

   Znalost vzdálenosti k další zastávce je vždy motivující a užitečná. Po nastavení informací o bodech zájmu a vrcholech pomocí aplikace Bryton Active App můžete v režimu Follow Track zkontrolovat vzdálenost k dalšímu bodu zájmu nebo vrcholu, což vám umožní učinit správné rozhodnutí na základě vašeho stavu a zůstat motivovaní po cestě.

    

   Zpětné uložení tras

   Zatřeste s věcmi a podívejte se na svět z nové perspektivy! Jednoduše stáhněte libovolné trasy z aplikace do svého zařízení Rider 750 SE a obraťte trasu, vyměňte počáteční a koncový bod a další pokyny, abyste mohli sledovat trasu jakýmkoli způsobem!

    

   Živá trasa

   Sdílejte svou polohu v reálném čase s přáteli a rodinou pomocí nové funkce Bryton Live Track. Jednoduše vygenerujte odkaz pro sdílení přímo z telefonu a stisknutím tlačítka jej sdílejte do libovolné aplikace pro zasílání zpráv. Pomocí odkazu Live Track může kdokoli sledovat vaši polohu z webu a zobrazit nejen vaši polohu v reálném čase, ale také aktuální rychlost, dobu jízdy, čas jízdy, vzdálenost a poslední aktualizovaný čas!

    

   Podělte se o vzrušení z dobrodružství s přáteli

    

   Skupinová jízda

   Rider 750SE je s přáteli ještě zábavnější! Pomocí aplikace Bryton Active si vyberte trasu, pozvěte své přátele do skupiny a sledujte živé aktualizace členů skupiny na trase přímo ze svého zařízení. Buďte v kontaktu, povzbuzujte své přátele nebo posílejte ostatním aktualizace stavu pomocí hlasového zadávání a vytvářejte přizpůsobitelné zprávy přímo ze zařízení Rider 750 SE. S aplikací Bryton Active je navíc sestavení skupinové jízdy tak snadné jako stisknutí tlačítka.

    

   Skupinový chat

   Potřebujete předat zprávu skupině, dát někomu vědět o zastávce nebo jen chcete povzbudit jiného jezdce? Pomocí aplikace Rider 750 SE nebo Bryton Active můžete rychle a bezpečně posílat zprávy ostatním jezdcům během skupinové jízdy pomocí funkce skupinového chatu. Přizpůsobte si výchozí zprávy v aplikaci Bryton Active a posílejte rychlé odpovědi přímo ze svého zařízení nebo zadejte vlastní zprávu v aplikaci při příští zastávce. Pomocí hlasového zadávání můžete navíc vytvářet vlastní zprávy během jízdy.

    

   Uvolněte svůj výkon

    

   Výzva na stoupání

   Vyšplhejte se do nových výšin díky funkci Climb Challenge. Když se blížíte ke stoupání, zařízení Rider 750 SE se přepne na stránku Climb Section a poskytne vám přehled stoupacích úseků trasy. Obrazovka Climb Challenge obsahuje také grafický přehled s více stoupáními, živě barevnými segmenty stoupání, vzdáleností, nadmořskou výškou a stoupáním a počátečními a koncovými body, což poskytuje snadný přístup a informace o jízdě na první pohled.

    

   Virtuální jízda

   Zažijte nekonečné možnosti z pohodlí domova díky simulaci virtuální jízdy. S využitím kompatibility ANT+ FE-C bude Rider 750 SE bez problémů spolupracovat s většinou chytrých trenažérů a simulovat změny sklonu trasy. Při stahování tras z aplikace Bryton Active App je k dispozici možnost "for Virtual Ride". Tyto převedené trasy pro virtuální jízdu mohou lépe simulovat změny sklonu, takže zážitek z jízdy na silnici je reálnější.

    

   Jezděte bezpečně, trénujte v klidu

    

   Podpora ESS

   Rider 750 SE podporuje elektronické systémy řazení včetně Shimano Di2, SRAM eTap a Campagnolo EPS. Informace o převodech, jako je převodový poměr a kombinace převodů, a dokonce i životnost baterie systému ESS se na displeji Rider 750 SE zobrazují okamžitě, takže není nutné kontrolovat polohu klikové sady a kazety.

    

   Podpora cyklistických radarů

   Rider 750 SE po jednoduchém spárování podporuje ANT+ Radar. Při detekci blížících se hrozeb za vámi se na stránce měřiče zobrazí vozidla s barevným pruhem, který vás informuje o aktuální úrovni ohrožení a relativní vzdálenosti vozidla od vás. Kromě toho vás Rider 750 SE při změně úrovně ohrožení upozorní také různými zvukovými signály.

    

   Podpora elektrokol

   Rider 750 SE obsahuje podporu e-bike Shimano Steps a ANT+ LEV pro kompatibilní značky, které zobrazují různé údaje o e-biku, včetně režimu asistence, režimu řazení úrovně asistence, stav baterie, rozsahu jízdy a polohy zadního převodu.

    

    

   Rozměry: délka: 93mm, šířka: 50,9mm, výška: 19,4mm

   Hmotnost: 93g

    

   Specifikace

   Rozlišení displeje: 240 x 400 pixelů

   Podporovaný satelit: GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS

   Provozní teplota: -10 °C~50 °C

   Dotyková obrazovka: Ano

   Vodotěsnost: IPX7

   Port USB: Kabel USB-C

   Typ displeje: 2,8" barevný displej TFT LCD

   Životnost baterie: Až 40 hodin

   Barometrický výškoměr: Ano

    

   Trénink

   Profil kola: Až 3

   Max. počet dat v mřížce/stránce: 12 / 8

   Virtuální jízda: Ano

   Automatické kolo: Ano

   Podporovaný typ kola: Silniční / Halové / MTB / Šotolina / Cyklokros

   Pokročilý trénink: Ano

   Údaje o stoupání a upozornění: Ano

   Rychlý stav: Ano

   Přizpůsobitelná datová mřížka: Ano (v zařízení / prostřednictvím aplikace Bryton Active)

   Plánované tréninky:

   Aplikace Bryton Active / TrainingPeaks

   Automatická pauza / pauza / rolování: Ano

    

   Navigace

   Předem nahrané mapy: Ano

   Navigace odbočka po odbočce: Ano

   Zpětné spuštění: Ne

   Zpětný chod: Na zařízení

   Navigace po stopách: Ano

   Vzdálenost k dalšímu bodu zájmu / vrcholu: Ano

   Plánování cesty podle více typů jízd: Ano

   Prozkoumat: Ano (v zařízení / prostřednictvím aplikace Bryton Active)

   Přesměrování: Ano (prostřednictvím aplikace Bryton Active)

   Vyhledávání blízkých bodů zájmu a adres: Ano (prostřednictvím aplikace Bryton Active)

   Zpětné sledování jízdy: Ano

   Plánování trasy: Ano (prostřednictvím aplikace Bryton Active)

    

   Bezpečnostní a sledovací funkce

   Sledování v reálném čase: Ano

   Chytrá oznámení: Ano (příchozí a zmeškané hovory / textové zprávy / e-maily)

   Skupinová jízda a chat: Ano

   Nabíjení během používání: Ano

   Radar na kole: Ano

    

   Připojení

   Bezdrátové připojení: WLAN a Bluetooth

   Senzory ANT+: HR, kadence, rychlost, výkon, radar, světlo

   Automatická synchronizace s platformou třetí strany: Strava, TrainingPeaks, Selfloops, Relive, dnešní plán

   Automatické nahrávání aktivit: Ano

   Kompatibilita se systémem elektronického řazení: Shimano Di2, SRAM, eTap, CAMPAGNOLO EPS

   Podpora elektrokol: Ano

   Kompatibilita s chytrými trenažéry: Shimano Steps / ANT+ LEV


   Zařazení produktu

   Poslat info

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail

   Parametry

   Určení Unisex

   Může se hodit

   Stylové a lehké sluneční brýle, které lze s úspěchem použít na silnici i mimo ni. Sluneční brýle MERIDA FRAMELESS kombinují vysoce kvalitní skla s lehkým bezrámovým designem. Nastavitelné nosní packy zaručují dokonalé přizpůsobení se nosu a pogumovaná

   Původně: 

   1 199 Kč

   s DPH

   578 Kč 

   bez DPH

   699 Kč 

   s DPH

    

   -42%

   Ověřit

   Centrální sklad

   Ověřit

   Jihlava

   Na dotaz

   Brno Campus

   Ověřit

   Plzeň

   Ověřit

   Beroun

   Ověřit

   Jičín

   Ověřit

   Staré Město

   Ověřit

   Liberec

   Ověřit

   Trutnov

   Ověřit

   Brno Řečkovice

   Ověřit

   Znojmo

   Ověřit

   Slavkov u Brna

   Ověřit

   Chomutov

   Ověřit

   Břeclav

   Ověřit

   České Budějovice

   Tvar a polstrování tohoto sedla byly navrženy speciálně pro typickou pozici jezdce na elektrokole pro pohodlné šlapání Sedlo určené pro městská elektrokola. Pohodlné a ergonomické. Šířka sedacích kostí: od 9,0 do 14,0 cm Použití: Město Typ jízdního

    
   1 727 Kč 

   bez DPH

   2 090 Kč 

   s DPH

    

   Ověřit

   Centrální sklad

   Ověřit

   Jihlava

   Ověřit

   Brno Campus

   Ověřit

   Plzeň

   Ověřit

   Beroun

   Ověřit

   Jičín

   Ověřit

   Staré Město

   Ověřit

   Liberec

   Ověřit

   Trutnov

   Ověřit

   Brno Řečkovice

   Ověřit

   Znojmo

   Ověřit

   Slavkov u Brna

   Ověřit

   Chomutov

   Ověřit

   Břeclav

   Ověřit

   České Budějovice